en

INFORMACIJA VARTOTOJAMS KORONAVIRUSO LAIKOTARPIU

Startuoja apgavysčių prevencijos savaitė 2020-04-06 Aktuali informacija Startuoja apgavysčių prevencijos savaitė Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba kartu su Europos vartotojų centru Lietuvoje š. m. balandžio 6–10 d. skelbia Apgavysčių internete prevencijos savaitę – #NeapsigaukInternete. Švietimo kampanija siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į... VVTAT praneša apie piktnaudžiavimą dezinfekcinėmis ir apsauginėmis priemonėmis 2020-04-02 Aktuali informacija VVTAT praneša apie piktnaudžiavimą dezinfekcinėmis ir apsauginėmis priemonėmis Siekdama užtikrinti tinkamą vartotojų  interesų apsaugą šiuo sudėtingu laikotarpiu, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba stebi būtiniausių prekių rinką ir ypač didelį dėmesį skiria prekybai dezinfekcinėmis ir apsauginėmis priemonėmis. Nepasitikėkite melagingomis reklamomis internete 2020-03-31 Aktuali informacija Nepasitikėkite melagingomis reklamomis internete Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba įspėja – plintant COVID-19 infekcijai internete daugėja melagingų reklaminių pranešimų. Socialiniuose tinkluose plinta pasiūlymai dėl stebuklingų priemonių 2020-03-30 Aktuali informacija Socialiniuose tinkluose plinta pasiūlymai dėl stebuklingų priemonių Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba įspėja dėl socialiniuose tinkluose Facebook ir kt. plintančių melagingų pasiūlymų, žadančių pagydyti ar apsaugoti nuo COVID-19 (koronaviruso) infekcijos. Atsakymų į rūpimus klausimus kviečiame ieškoti VVTAT tinklalapyje 2020-03-30 Aktuali informacija Atsakymų į rūpimus klausimus kviečiame ieškoti VVTAT tinklalapyje Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba prašo vartotojų supratingumo dėl sulaukiamų skambučių ir pasiteiravimų gausos ir ragina pirmiausia atsakymo į rūpimą klausimą ieškoti VVTAT tinklalapyje.
Visa aktuali informacija

NAUJIENOS IR PRANEŠIMAI ŽINIASKLAIDAI

Blokuojama prekių vartotojams nepristatanti www.zidiniaikatilai.lt 2020-04-03 Pranešimai Blokuojama prekių vartotojams nepristatanti www.zidiniaikatilai.lt Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos nurodymu blokuojama prieiga prie UAB „Techmada“ internetinės parduotuvės www.zidiniaikatilai.lt. Kraštutinė poveikio priemonė bendrovei pritaikyta atsižvelgiant į daugkartinius šiurkščius vartotojų... VVTAT įspėja dėl pardavėjo „Kelly Dress Shop“ 2020-04-02 Pranešimai VVTAT įspėja dėl pardavėjo „Kelly Dress Shop“ Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia vartotojų pasiteiravimų ir skundų dėl socialinio tinklo Facebook paskyroje Kelly Dress Shop užsakytų, tačiau nepristatytų prekių. Vartotojai informuoja, kad užsisakę ir apmokėję prekes, šių... Internetinė parduotuvė www.todo.lt nevykdė įsipareigojimų vartotojams 2020-04-01 Pranešimai Internetinė parduotuvė www.todo.lt nevykdė įsipareigojimų vartotojams Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė sankciją įsipareigojimų nevykdžiusiai MB „Sakalo grupė“. Nuo šių metų pradžios VVTAT gavo beveik 100 vartotojų prašymų dėl nepristatytų prekių ir negrąžintų už jas sumokėtų pinigų. Importuotojams skirtos sankcijos už pavojingą žaislą ir klijus 2020-03-31 Pranešimai Importuotojams skirtos sankcijos už pavojingą žaislą ir klijus Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė sankcijas pavojingus produktus į Lietuvos rinką teikusioms UAB „UZU“ ir UAB „Alburnus“ ir partneriai. Nesaugios sudėties kilimėlis voniai ir moteriškas žiedas kėlė pavojų sveikatai 2020-03-25 Pranešimai Nesaugios sudėties kilimėlis voniai ir moteriškas žiedas kėlė pavojų sveikatai Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė ekonomines sankcijas UAB „Cindira“ ir UAB „Lucinija“ – bendrovės teikė į Lietuvos rinką pavojingus ne maisto produktus.
Visos naujienos ir pranešimai žiniasklaidai

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso grėsmės, laikinai stabdomas asmenų aptarnavimas Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos patalpose.

Prašymus bei dokumentus prašome teikti el. paštu tarnyba@vvtat.lt arba raštu adresu Vilniaus g. 25, Vilnius.

 

Svarbiausią informaciją vartotojų teisių apsaugos klausimais, susijusiais su paslaugų atšaukimu dėl plintančio koronaviruso, galite rasti Tarnybos tinklalapyje.

Neradus atsakymo į rūpimą klausimą konsultacijos teikiamos tel.: 8 659 37 569, 8 659 63 543, 8 659 93 678 arba 8 659 71 837 (dėl skrydžių).

Atsiprašome, kad dėl objektyvių priežasčių negalėsime greitai atsakyti į kiekvieną užduotą klausimą.

TARNYBOS DIREKTORĖ

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorė

Neringa Ulbaitė

Gyvenimo aprašymas