en

INFORMACIJA VARTOTOJAMS KORONAVIRUSO LAIKOTARPIU

Socialiniuose tinkluose plinta pasiūlymai dėl stebuklingų priemonių 2020-03-30 Aktuali informacija Socialiniuose tinkluose plinta pasiūlymai dėl stebuklingų priemonių Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba įspėja dėl socialiniuose tinkluose Facebook ir kt. plintančių melagingų pasiūlymų, žadančių pagydyti ar apsaugoti nuo COVID-19 (koronaviruso) infekcijos. Atsakymų į rūpimus klausimus kviečiame ieškoti VVTAT tinklalapyje 2020-03-30 Aktuali informacija Atsakymų į rūpimus klausimus kviečiame ieškoti VVTAT tinklalapyje Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba prašo vartotojų supratingumo dėl sulaukiamų skambučių ir pasiteiravimų gausos ir ragina pirmiausia atsakymo į rūpimą klausimą ieškoti VVTAT tinklalapyje. VVTAT kreipėsi į internetines platformas dėl nesąžiningų pardavėjų veiksmų 2020-03-27 Aktuali informacija VVTAT kreipėsi į internetines platformas dėl nesąžiningų pardavėjų veiksmų Šiandien Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba kreipėsi į didžiąsias Lietuvos internetines platformas, siekdama atkreipti dėmesį į pastaruoju metu pastebimus nesąžiningus pardavėjų veiksmus siūlant įsigyti vartotojams būtiniausias prekes. VVTAT įspėja dėl melagingos reklamos internete 2020-03-24 Aktuali informacija VVTAT įspėja dėl melagingos reklamos internete Reaguodama į apgaulingus pranešimus bei reklamą internete, Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba įspėja vartotojus ir verslininkus dėl dažniausių pastaruoju metu naudojamų melagingų reklaminių teiginių ir netikrų produktų. Ką svarbu žinoti perkant dezinfekcines priemones? 2020-03-23 Aktuali informacija Ką svarbu žinoti perkant dezinfekcines priemones? Pastaruoju metu Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba sulaukia pasiteiravimų bei pranešimų dėl įvairių dezinfekcinių priemonių, kurios iš tiesų neturi biocidinių savybių arba yra falsifikuotos. Teikiame svarbiausius patarimus, kaip...
Visa aktuali informacija

NAUJIENOS IR PRANEŠIMAI ŽINIASKLAIDAI

Visos naujienos ir pranešimai žiniasklaidai

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremalią padėtį dėl koronaviruso grėsmės, laikinai stabdomas asmenų aptarnavimas Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos patalpose.

Prašymus bei dokumentus prašome teikti el. paštu tarnyba@vvtat.lt arba raštu adresu Vilniaus g. 25, Vilnius.

 

Svarbiausią informaciją vartotojų teisių apsaugos klausimais, susijusiais su paslaugų atšaukimu dėl plintančio koronaviruso, galite rasti Tarnybos tinklalapyje.

Neradus atsakymo į rūpimą klausimą konsultacijos teikiamos tel.: 8 659 37 569, 8 659 63 543, 8 659 93 678 arba 8 659 71 837 (dėl skrydžių).

Atsiprašome, kad dėl objektyvių priežasčių negalėsime greitai atsakyti į kiekvieną užduotą klausimą.

TARNYBOS DIREKTORĖ

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorė

Neringa Ulbaitė

Gyvenimo aprašymas