en

Seminaras Ukmergėje: Tarnybos veikla ir reikalavimai mažmeninei prekybai (2019-12-11)

Seminaras Ukmergėje: Tarnybos veikla ir reikalavimai mažmeninei prekybai (2019-12-11)

Š. m. gruodžio 11 d. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (toliau – Tanyba) Vilniaus regiono rinkos priežiūros skyrius organizuoja informacinį seminarą verslininkams ir vartotojams „Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla. Reikalavimai mažmeninei prekybai“. Seminaro metu informuosime apie tai, ką svarbu žinoti kiekvienam vartotojui bei verslininkui: apie pirkėjo teises ir veiksmus įsigijus nekokybišką prekę, kokybiškų ir nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas, į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant internetu bei aptarsime kitus klausytojams aktualius klausimus. Seminaro dalyviai taip pat bus supažindinti su Tarnybos veikla nagrinėjant pirkėjų ir pardavėjų/paslaugų teikėjų ginčus bei vykdoma rinkos priežiūra.

 

Seminaras įvyks š. m. gruodžio 11 d. 10.30 val. adresu Kęstučio a. 2-2, Ukmergė (konferencijų salė, II a.). Seminaro trukmė ~ 1 val.

 

Registruotis į seminarą kviečiame el. paštu nerijus.stasiulionis@vvtat.lt. Registruodamiesi taip pat galite užduoti Jums rūpimus klausimus.

 

Dalyvavimas seminare nemokamas. Maloniai kviečiame dalyvauti!