en

Seminaras Zarasuose: reikalavimai mažmeninei prekybai ir VVTAT veikla (2020-01-30)

Seminaras Zarasuose: reikalavimai mažmeninei prekybai ir VVTAT veikla (2020-01-30)

Š. m. sausio 30 d. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (toliau – VVTAT) Vilniaus regiono rinkos priežiūros skyrius organizuoja informacinį seminarą verslininkams ir vartotojams „Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla. Reikalavimai mažmeninei prekybai“.

 

Seminaro metu VVTAT Vilniaus regiono rinkos priežiūros skyriaus vyresnysis patarėjas Nerijus Stasiulionis informuos, ką svarbu žinoti kiekvienam vartotojui ir verslininkui: vartotojo teisės įsigijus nekokybišką prekę, kokybiškų ir nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygos, vartotojo veiksmai įsigijus nekokybišką prekę, ką svarbu žinoti perkant internetu ir kt.

 

Seminaro dalyviai taip pat bus supažindinti su VVTAT veikla nagrinėjant pirkėjų ir pardavėjų (paslaugų teikėjų) ginčus bei vykdant rinkos priežiūrą. Seminaro metu taip pat bus konsultuojama klausytojams aktualiais klausimais.

 

Seminaro vieta: konferencijų salė, Sėlių a. 14-207, Zarasai.

 

Seminaro trukmė ~ 1 val.

 

Seminaro data: 2020 m. sausio 30 d., 10.00 val.

 

Dalyvavimas seminare nemokamas.

 

Registruotis į seminarą kviečiame el. paštu nerijus.stasiulionis@vvtat.lt. Registruodamiesi taip pat galite užduoti Jums rūpimus klausimus. Maloniai kviečiame dalyvauti.