en

UAB „Intershop LT“, valdžiusiai www.stilingai.lt, iškelta bankroto byla

UAB „Intershop LT“, valdžiusiai www.stilingai.lt, iškelta bankroto byla

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) informuoja, kad Kauno apygardos teismas š. m. liepos 11 d. iškėlė bankroto bylą elektroninę parduotuvę www.stilingai.lt valdžiusiai UAB „Intershop LT“, dėl kurios netinkamai vykdomų sutartinių įsipareigojimų Tarnyba šiemet sulaukė daugiau nei 50 vartotojų prašymų. Vartotojai, nukentėję dėl minėtos bendrovės veiksmų ar neveikimo ir dėl to patyrę materialinių nuostolių, dėl šių nuostolių atlyginimo turėtų kreiptis į teismo paskirtą bankroto administratorių.

 

Tarnyba primena, kad iškėlus bankroto bylą teisme, kreditoriai turi teisę per teismo nustatytą laikotarpį perduoti administratoriui savo reikalavimus ir kartu pateikti juos pagrindžiančius dokumentus. Nukentėję vartotojai bankroto administratoriui turėtų pateikti pareiškimą dėl kreditinių reikalavimų patvirtinimo, kartu pateikiant sutarties, pirkimo dokumento ar kito nuostolius patvirtinančio dokumento kopiją.

 

Pažymėtina, kad pagal Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo nuostatas, vartotojų kreditiniai reikalavimai, patvirtinti teisme, tenkintini trečiąja eile.

 

Vartotojai, kurie nukentėjo nuo UAB „Intershop LT“ veiksmų ar neveikimo, dėl nuostolių atlyginimo trečiąja eile turėtų kreiptis į UAB „Ultima optio“ bankroto administratorę Šalnę Patkauskienę adresu Konstitucijos pr. 12-322, Vilnius, telefonu (8 5) 27 34 773, 8 686 56701 arba el. paštu salne@administratorius.lt.

 

Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyrius