en

XII-tasis metinis kosmetikos seminaras

XII-tasis metinis kosmetikos seminaras

Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacija LIKOCHEMA, kartu su Cosmetics Europe asociacija, bei partneriais Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba bei Nacionaliniu visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamentu 2019 m. balandžio 25 d. kviečia į XII-tąjį metinį kosmetikos seminarą:

 

Kosmetikos  rinkodaros teiginiai po 2019 m. liepos 1d.

Rinkodaros subtilybės ar vartotoją klaidinanti informacija?

Teikiamų rinkai kosmetikos gaminių atitikties ypatumai 2019 metais.

Kosmetikos rinkos naujienos.

 

2019 m liepos 1 d įsigalioja Europos Komisijos techninio dokumento III ir IV priedai - teiginiai „Free from.....“ bei „Hipoalerginis“, kurie nustato teisingą šių teiginių taikymą kosmetikos gaminių rinkodaroje. Tai ypač svarbu žinoti ne tik kosmetikos gamintojams, platintojams bei importuotojams, bet ir kosmetikos rinkos priežiūros institucijoms. Ypatingai svarbu užtikrinti, kad techninis dokumentas būtų teisingai suprastas – bet koks neteisingas dokumento interpretavimas kosmetikos verslui gali reikšti ne tik kosmetikos gaminių etikečių keitimą, bet ir baudas. Todėl kuo tikslesnės žinios apie įstatymus bei informacija apie pokyčius yra svarbios visiems – tik taip galime užtikrinti verslo saugumą ir neklaidinti vartotojo.

 

Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA renginys įvyks 2019 m. balandžio 25 d. Vilniuje, viešbučio “Narutis” Kolonų salėje, dalyvavimas seminare mokamas.

 

Daugiau informacijos apie registraciją bei seminaro darbotvarkę rasite: https://www.likochema.lt/lt/naujienos-renginiai/118-xii-asis-metinis-kosmetikos-seminaras

 

 

Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyrius