*skip_to_content*
en

NAUJIENOS IR PRANEŠIMAI ŽINIASKLAIDAI

VVTAT primena apie verslininko atlyginamas išlaidas vartojimo ginčuose 2022-12-02 Pranešimai VVTAT primena apie verslininko atlyginamas išlaidas vartojimo ginčuose Nuo šių metų pradžios įsigaliojusiuose Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo pakeitimuose numatyta, kad priimdama sprendimą dėl ginčo esmės, vartojimo ginčus nagrinėjanti institucija sprendžia ir dėl institucijos patirtų ginčo... Įvertintos 2022 m. III ketvirčio kelionių organizatorių ataskaitos 2022-11-30 Pranešimai Įvertintos 2022 m. III ketvirčio kelionių organizatorių ataskaitos VVTAT įvertino 2022 m. III ketvirčio kelionių organizatorių pateiktas ataskaitas. Ketvirčio pabaigoje buvo 80 išvykstamąjį turizmą vykdančių kelionių organizatorių. Prieš metus jų buvo 82, o prieš du metus – net 112. 4 organizatoriai vykdo... Įspėjimas dėl UAB „Dosnu“ el. parduotuvių www.dosnu.lt ir www.viskasiskaiciuota.eu 2022-11-28 Pranešimai Įspėjimas dėl UAB „Dosnu“ el. parduotuvių www.dosnu.lt ir www.viskasiskaiciuota.eu VVTAT yra gavusi apie 30 vartotojų prašymų dėl el. parduotuvėse www.dosnu.lt ir www.viskasiskaiciuota.eu, valdomų UAB „Dosnu“, įsigytų prekių nepristatymo arba už atsisakytas prekes sumokėtų pinigų negrąžinimo. Patarimai verslininkams ruošiantiems Juodojo penktadienio akcijas ir išpardavimus 2022-11-23 Pranešimai Patarimai verslininkams ruošiantiems Juodojo penktadienio akcijas ir išpardavimus Įsibėgėjus „Juodojo penktadienio“ ir artėjant „Kibernetinio pirmadienio“ akcijoms bei šventiniam laikotarpiui, raginame verslininkus laikytis profesinio atidumo ir neklaidinti vartotojų. Atmintinė: Juodasis penktadienis jau čia pat, kaip apsipirkti atsakingai? 2022-11-22 Pranešimai Atmintinė: Juodasis penktadienis jau čia pat, kaip apsipirkti atsakingai? Juodąjį penktadienį skelbiantys pardavėjai žada solidžias nuolaidas - juk galimybė prekę įsigyti pigiau yra vienas svarbiausių veiksnių renkantis pirkinius. Tačiau vartotojų teisių gynėjai skatina neskubėti ir pirkti atsakingai.
Visos naujienos ir pranešimai žiniasklaidai

MOKYMAI – SEMINARAI

Gruodžio 8 d. įvyks seminaras „Naujovės vartotojų teisių apsaugos reguliavime, probleminiai... 2022-12-08 Seminarai Gruodžio 8 d. įvyks seminaras „Naujovės vartotojų teisių apsaugos reguliavime, probleminiai taikymo aspektai“ ir... Seminaro metu VVTAT Vartojimo prekių skyriaus vyriausieji specialistai supažindins su Vartojimo ginčų sprendimo ne teismo tvarka ir pristatys naujoves, kurios yra įsigaliojusios nuo 2022 metų. Gruodžio 7 d. įvyks seminaras Lietuvos pajūrio apgyvendinimo paslaugų teikėjams 2022-12-07 Seminarai Gruodžio 7 d. įvyks seminaras Lietuvos pajūrio apgyvendinimo paslaugų teikėjams Turizmo rinkos priežiūros skyrius nuotoliniu būdu Lietuvos pajūrio apgyvendinimo paslaugų teikėjams organizuoja seminarą, kurio metu supažindins su apgyvendinimo paslaugų reglamentavimu bei reikalavimais apgyvendinimo paslaugų teikėjams.  Lapkričio 23 d. įvyks seminaras verslininkams „Vartojimo ginčų nagrinėjimas ne teismo tvarka... 2022-11-23 Seminarai Lapkričio 23 d. įvyks seminaras verslininkams „Vartojimo ginčų nagrinėjimas ne teismo tvarka gyvenamųjų patalpų... VVTAT Vartojimo paslaugų skyrius organizuoja informacinį seminarą gyvenamąsias patalpas nuomojantiems verslininkams tema „Vartojimo ginčų nagrinėjimas ne teismo tvarka gyvenamųjų patalpų nuomos srityje“. Lapkričio 15 d. įvyks seminaras verslininkams „Reikalavimai nuotolinei ir mažmeninei prekybai.... 2022-11-09 Seminarai Lapkričio 15 d. įvyks seminaras verslininkams „Reikalavimai nuotolinei ir mažmeninei prekybai. Nuotolinės ir... VVTAT organizuoja informacinį seminarą „Reikalavimai nuotolinei ir mažmeninei prekybai. Nuotolinės ir mažmeninės prekybos skirtumai“, skirtą pasirengimui Kalėdinei prekybai. Lapkričio 8 d. vyks seminaras verslininkams ir vartotojams tema „Mažmeninių prekybos taisyklių... 2022-11-08 Seminarai Lapkričio 8 d. vyks seminaras verslininkams ir vartotojams tema „Mažmeninių prekybos taisyklių taikymas, informacijos... 2022 m. lapkričio 8 d. VVTAT organizuoja seminarą temomis „Mažmeninių prekybos taisyklių taikymas, informacijos apie parduodamas prekes pateikimas ir naujovės vartotojų teisių apsaugos reguliavime".
Visi mokymai ir seminarai

Kaip atpažinti nepagrįstą ginčą?

KONSULTACIJOS TEIKIAMOS:

 

!  Atsižvelgiant į LR Vyriausybės rekomendacijas dėl energijos taupymo, ketvirtadieniais ir penktadieniais vartotojai konsultuojami
TIK nuotoliniu būdu.

Prašymus bei dokumentus teikti:

Įstatymų naujovės nuo 2022 m.

Neteisminis ginčų sprendimas