en

NAUJIENOS IR PRANEŠIMAI ŽINIASKLAIDAI

Atmintinė: skalbimo ir cheminio valymo paslaugos 2021-11-30 Pranešimai Atmintinė: skalbimo ir cheminio valymo paslaugos Šąlant vis dažniau sulaukiama vartotojų pasiteiravimų dėl ginčų su cheminio valymo ar skalbimo įmonėmis. Atsiradusios dėmės, pakitęs atspalvis ar audinio struktūra, pamestas drabužis – taip gali nutikti kiekvienam, tačiau atsakingai vykdydami savo... Juodasis penktadienis jau čia pat: vartotojų teisių specialistai pataria, kaip apsipirkti atsakingai 2021-11-22 Pranešimai Juodasis penktadienis jau čia pat: vartotojų teisių specialistai pataria, kaip apsipirkti atsakingai Juodąjį penktadienį skelbiantys pardavėjai žada solidžias nuolaidas - juk galimybė prekę įsigyti pigiau yra vienas svarbiausių veiksnių renkantis pirkinius. Tačiau vartotojų teisių gynėjai skatina neskubėti ir pirkti atsakingai. Už informacijos neteikimą MB „Jurto prekyba“ skirta bauda 2021-11-19 Pranešimai žiniasklaidai Už informacijos neteikimą MB „Jurto prekyba“ skirta bauda Per šiuos metus VVTAT sulaukė 16 vartotojų prašymų dėl internetinėje parduotuvėje www.beautychest.lt. įsigytų, bet laiku nepristatytų ar asortimento neatitinkančių pristatytų prekių, sumokėtų pinigų negrąžinimo. Dėl to, kad pardavėjas tinkamai... Atmintinė verslininkams: patarimai planuojantiems juodojo penktadienio išpardavimus ir akcijas 2021-11-17 Pranešimai Atmintinė verslininkams: patarimai planuojantiems juodojo penktadienio išpardavimus ir akcijas Artėjant „Juodojo penktadienio” išpardavimams, atkreipiame verslininkų dėmesį dėl nuolaidų skelbimo. Komisinės prekės garantinio remonto sąlygose nustatyta nesąžiningų sąlygų 2021-11-17 Pranešimai Komisinės prekės garantinio remonto sąlygose nustatyta nesąžiningų sąlygų VVTAT nesąžiningų sutarčių sąlygų požiūriu įvertino UAB „Mobile technics” komisinės prekės garantinio remonto  sąlygas.
Visos naujienos ir pranešimai žiniasklaidai

MOKYMAI – SEMINARAI

Gruodžio 14 d. įvyks seminaras verslininkams „Reklamos spąstai, kaip nepaslysti. Reikalavimai... 2021-11-22 Seminarai Gruodžio 14 d. įvyks seminaras verslininkams „Reklamos spąstai, kaip nepaslysti. Reikalavimai reklamai ir nesąžininga... VVTAT Nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyrius organizuoja seminarą verslininkams „Reklamos spąstai, kaip nepaslysti. Reikalavimai reklamai ir nesąžininga komercinė veikla“. Gruodžio 13 d. įvyks seminaras „Vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla. Neteisminių ginčų,... 2021-11-21 Seminarai Gruodžio 13 d. įvyks seminaras „Vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla. Neteisminių ginčų, susijusių su prekyba... Gruodžio 13 d. VVTAT organizuoja seminarą tema „Vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla. Neteisminių ginčų, susijusių su prekyba sprendimas Vartotojų teisių apsaugos tarnyboje“. Gruodžio 7 d. įvyks seminaras „Kokybiškų ir nekokybiškų ne maisto prekių grąžinimas ir keitimas.... 2021-11-19 Seminarai Gruodžio 7 d. įvyks seminaras „Kokybiškų ir nekokybiškų ne maisto prekių grąžinimas ir keitimas. Įgyvendinimo... VVTAT Vartojimo prekių skyrius organizuoja seminarą „Kokybiškų ir nekokybiškų ne maisto prekių grąžinimas ir keitimas. Įgyvendinimo problematika.“ Lapkričio 23 d. įvyks nuotolinis seminaras „ES medienos reglamento reikalavimų įgyvendinimas" 2021-11-17 Seminarai Lapkričio 23 d. įvyks nuotolinis seminaras „ES medienos reglamento reikalavimų įgyvendinimas" VVTAT Vilniaus regiono rinkos priežiūros skyrius nuotoliniu būdu organizuoja informacinį seminarą verslininkams, tema „ES medienos reglamento reikalavimų įgyvendinimas". Lapkričio 24 d. įvyks nuotolinis seminaras baldų gamintojams ir nuotolinę prekybą vykdantiems... 2021-11-15 Seminarai Lapkričio 24 d. įvyks nuotolinis seminaras baldų gamintojams ir nuotolinę prekybą vykdantiems baldų pardavėjams VVTAT organizuoja nuotolinį seminarą baldų gamintojams ir nuotolinę prekybą vykdantiems baldų pardavėjams „Vartojimo ginčų nagrinėjimas ne teismo tvarka baldų gamybos bei nuotolinės prekybos srityje". Seminaro tikslas - didinti verslo subjektų...
Visi mokymai ir seminarai

 Konsultacijos asmenims teikiamos el. paštu

konsultacijos@vvtat.lt

tel. (85) 262 6760 arba adresu Vilniaus g. 25, Vilnius. 

 

  

 

Prašymus bei dokumentus prašome teikti el. paštu tarnyba@vvtat.lt, paštu adresu Vilniaus g. 25, Vilnius arba per Vartotojų teisių informacinę sistemą (VTIS).