en

Kaune organizuojamas seminaras apie pakuočių atitikties teisinį reglamentavimą bei aplinkosauginius reikalavimus (2017-05-31)

Šių metų gegužės 31 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose organizuojamas seminaras-diskusija tema „Pakuočių atitikties teisinis reglamentavimas, aplinkosauginiai reikalavimai bei reikalavimai apskaitai, tinkamas atliekų tvarkymo įmonėje organizavimas“. Renginio metu specialistai iš Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos pristatys reikalavimus, susijusius su pakuotėmis, keliamus gamintojams ir importuotojams, reikalavimus pakuočių apskaitai, pakuočių atitikties teisinį reglamentavimą bei kaip sutaupyti tinkamai organizuojant atliekų tvarkymą įmonėje. Diskutuosime apie konkrečias įmonių problemas, galimus sprendimus, pasiūlymus valdžios institucijoms.

 

Seminaras vyks 2017 m. gegužės 31 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, K. Donelaičio g. 8, Kaunas).

Seminaro pradžia – 9.00 val.

 

Registracija BŪTINA  el. paštu irma.taparauskiene@chamber.lt arba užpildant anketą nuorodoje

Prašome registruotis iki gegužės 29 d.

 

PROGRAMA

 

09:00 - 09:05  Sveikinimo žodis, Kauno PPA rūmų atstovas

09:05 - 09:35  Aplinkosauginiai reikalavimai gamintojams ir importuotojams (registravimas, apskaita, ataskaitos ir deklaracijos, terminai)Pranešėja: Loreta Ruzgienė, LR Aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Mokesčių ir atliekų kontrolės skyriaus vedėja.

09:35 - 10:35  Reikalavimai pakuotės apskaitai, problemos ir atsakomybė už nežinojimą (apskaita, mokestinės prievolės dydis, lengvatos, fizinio ir juridinio asmens atsakomybė)

Pranešėja: Loreta Ruzgienė, LR Aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Mokesčių ir atliekų kontrolės skyriaus vedėja.

10:35 - 10:50  Kavos pertrauka

10:50 - 11.30  Pakuočių atitiktis. Pakuočių atitiktį patvirtinantys dokumentai. Klausimynas (1994 m. gruodžio 20 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 94/62/EB dėl pakuočių ir pakuočių atliekų; Lietuvos Respublikos Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo 4 straipsnis)

Pranešėja: Elena Rinkevičienė, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Produktų saugos ir kokybės departamento Vartojimo prekių skyriaus vyriausioji specialistė

11:30 - 12:00  Kaip sutaupyti tinkamai organizuojant atliekų tvarkymą įmonėje (rūšiavimas, atliekų identifikavimas, privalomi dokumentai)

Pranešėja: Loreta Ruzgienė, LR Aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Mokesčių ir atliekų kontrolės skyriaus vedėja.

12:00 - 13:00  Diskusija, klausimai, išvados.

 

 

Partneriai: