*skip_to_content*
en

Seminaras Kaune: Reikalavimai avalynei ir tekstilės gaminiams, vartojimo ginčų sprendimas (2019-09-18)

Seminaras Kaune: Reikalavimai avalynei ir tekstilės gaminiams, vartojimo ginčų sprendimas...

Š. m. rugsėjo 18 d. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Kauno regiono rinkos priežiūros skyrius organizuoja informacinį seminarą verslininkams „Tekstilės gaminių ir avalynės ženklinimo bei saugos reikalavimai, vartojimo ginčų sprendimo tvarka ir problematika“. Seminaro metu verslo atstovai bus supažindinti su svarbiausiais reikalavimais avalynės bei tekstilės gaminių saugai ir ženklinimui, bus aptarta vartojimo ginčų dėl tekstilės bei avalynės problematika, vartojimo ginčų sprendimo ne teisme procedūros, pagrindinės pardavėjų pareigos bei vartotojų teisės.

 

Seminaras įvyks š. m. rugsėjo 18 d. 10.00 val. Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Kauno regiono rinkos priežiūros skyriaus patalpose adresu Gedimino g. 45, Kaunas.

 

Registruotis į seminarą kviečiame el. paštu nijole.murauskiene@vvtat.lt arba telefonu 8 615 67 790. Registruodamiesi taip pat galite užduoti Jums rūpimus klausimus.

 

Dalyvavimas seminare nemokamas. Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

PROGRAMA

 

10.00-10.25    Reikalavimai avalynės ženklinimui ir teikimui į rinką (Asta Vaitoškienė, Nijolė Murauskienė, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Kauno regiono rinkos priežiūros skyriaus vyriausiosios specialistės)

 

10.25-10.50    Tekstilės gaminių ženklinimo ir saugos reikalavimai teikiant į rinką (Asta Vaitoškienė, Nijolė Murauskienė, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Kauno regiono rinkos priežiūros skyriaus vyriausiosios specialistės)

 

10.50-11.40    Vartojimo ginčai dėl tekstilės gaminių ir avalynės: sprendimo tvarka ir problematika. Pardavėjų pareigos ir vartotojų teisės (Rūta Bagušinskienė, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Kauno regiono rinkos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė)

 

11.40-12.00    Pasisakymai, klausimai

Įstatymų naujovės