en

Spalio 27 d. įvyks nuotolinis informacinis seminaras „Dezinfekantai. Ženklinimas. Reikalavimai dezinfekantų tiekimui rinkai. Internetinė prekyba”

Spalio 27 d. įvyks nuotolinis informacinis seminaras „Dezinfekantai. Ženklinimas. Reikalavimai...

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Rinkos priežiūros planavimo ir rizikos vertinimo skyrius ir Vartojimo prekių skyrius organizuoja nuotolinį informacinį seminarą tema „Dezinfekantai. Ženklinimas. Reikalavimai dezinfekantų tiekimui rinkai. Internetinė prekyba”.

 

Seminaro metu Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Rinkos priežiūros planavimo ir rizikos vertinimo skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Stulgienė  ir Vartojimo prekių skyriaus vyriausioji specialistė Elena Rinkevičienė informuos apie tai, ką svarbu žinoti apie dezinfekcinius produktus- reikalavimus tiekiamiems į rinką dezinfekantams; jų ženklinimą; kada dezinfekuojantys produktai yra priskiriami biocidiniams produktams, o kada kosmetikos gaminiams ar plovikliams; reikalavimus dezinfekantų internetinę prekybą - kokią informaciją būtina pateikti pirkėjui internetinėse parduotuvėse.

 

Bus konsultuojama klausytojams aktualiais klausimais.

 

Klausimus galite siųsti ir iš anksto žemiau nurodytais el. pašto adresais.

 

Seminaro įvyks nuotoliniu būdu.

 

Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta dieną prieš seminarą.

 

Seminaro data: 2021 m. spalio 27 d., 14 val.

 

Registracija el paštu ingrida.stulgienė@vvtat.lt ir elena,rinkevičiene@vvtat.lt

 

Dalyvavimas seminare nemokamas. Maloniai kviečiame dalyvauti!