*skip_to_content*
en

Vyks informacinis seminaras verslininkams ir vartotojams „Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla. Reikalavimai mažmeninei prekybai"

Vyks informacinis seminaras verslininkams ir vartotojams „Valstybinės vartotojų teisių apsaugos...

2021 m. rugsėjo 29 d. VVTAT Vilniaus regiono rinkos priežiūros skyrius organizuoja informacinį seminarą verslininkams ir vartotojams, tema „Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla. Reikalavimai mažmeninei prekybai".

 

Seminaro metu, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Vilniaus regiono rinkos priežiūros vyresnysis patarėjas Nerijus Stasiulionis, informuos apie tai, ką svarbu žinoti kiekvienam vartotojui ir verslininkui: apie pirkėjo teises įsigijus nekokybišką prekę, kokybiškų ir nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas, pirkėjo veiksmus įsigijus nekokybišką prekę, apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant internetu. Seminaro dalyviai bus supažindinami su Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos veikla nagrinėjant pirkėjų ir pardavėjų (paslaugų teikėjų) ginčus, vykdant rinkos priežiūrą. Bus konsultuojama ir klausytojams aktualiais klausimais.

 

Seminaro vieta: Kauno g. 20, Utena.

 

Seminaro data: 2021 m. rugsėjo 29 d., 10.00 val.

 

Dalyvavimas seminare nemokamas.

 

Registruotis į seminarą kviečiame el. paštu ⇒ nerijus.stasiulionis@vvtat.lt 

 

Registruodamiesi taip pat galite užduoti Jums rūpimus klausimus. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Įstatymų naujovės