*skip_to_content*
en

Įvyko pirmasis Dvynių projekto Sakartvele Priežiūros komiteto posėdis

Įvyko pirmasis Dvynių projekto Sakartvele Priežiūros komiteto posėdis

2023 m. lapkričio 14 d. Sakartvelo rinkos priežiūros agentūros patalpose įvyko pirmasis ES finansuojamo Dvynių projekto „Sakartvelo rinkos priežiūros agentūros gebėjimų stiprinimas“ Priežiūros komiteto posėdis. Susitikime buvo patvirtintas pirmasis pirminis darbo planas ir aptartas projekto vaidmuo Sakartvelo reformos rinkos priežiūros srityje pagal ES direktyvas darbotvarkėje.

 

Posėdyje dalyvavo Europos Sąjungos delegacijos Sakartvele, Lietuvos valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos (VVTAT), Lenkijo konkurencijos ir vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Vokietijos federalinės ekonomikos ir klimato reikalų ministerijos, Sakartvelo rinkos priežiūros agentūros bei Sakartvelo užsienio reikalų ministerijos atstovai.

 

ES finansuojamas Dvynių projektas „Sakartvelo rinkos priežiūros agentūros gebėjimų stiprinimas“ pradėtas vykdyti 2023 m. spalio mėn., o jo tikslas – remti Sakartvelo rinkos priežiūros agentūrą, siekiant sustiprinti teisinę ir institucinę rinkos priežiūros sistemą ir vartotojų apsaugą.

 

Dvynių projektą įgyvendina VVTAT, kaip vyresnysis partneris, bendradarbiaudama su Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnyba bei Vokietijos federaline ekonomikos ir klimato veiksmų ministerija.

Įstatymų naujovės