*skip_to_content*
en

Atmintinė: automobilio pirkimo-pardavimo sutartis

Atmintinė: automobilio pirkimo-pardavimo sutartis

Jau išsirinkote ir patikrinote automobilį? Esate juo patenkintas? Sveikiname! Liko labai nedaug ir jau galėsite juo džiaugtis kelyje.

 

Svarbiausias transporto priemonės įsigijimą patvirtinantis dokumentas – jos pirkimo–pardavimo sutartis. Ji turi būti sudaroma raštu, o joje, be sutarties šalių ir automobilio identifikavimo duomenų, taip pat turi būti pateikta informacija apie transporto priemonės trūkumus, ridos duomenis, visus eismo ar kitus įvykius, kuriuose motorinė transporto priemonė buvo apgadinta per laikotarpį, kurį pardavėjas yra transporto priemonės savininkas, taip pat visus pardavėjui žinomus eismo ar kitus įvykius, kuriuose transporto priemonė buvo apgadinta.

 

Patarimus, kaip teisingai užpildyti pirkimo–pardavimo sutartį, galite rasti VĮ „Regitra“ interneto puslapyje:

https://regitra.lt/lt/paslaugos/transporto-priemones/ketinu-isigyti-transporto-priemone-pirkimo-pardavimo-sutartis/pirkimo-pardavimo-sutartis-ir-patarimai-1

 

SVARBU!

 

Atkreipiame dėmesį, kad transporto priemonės pirkimo–pardavimo sutartyje nurodytumėte tikrąją transporto priemonės kainą. Nurodydami mažesnę, nei iš tiesų sumokėjote, transporto priemonės kainą, Jūs prisiimate tokio sprendimo pasekmes: kilus ginčui ir tenkinus Jūsų keliamą reikalavimą dėl sumokėtų pinigų grąžinimo, Jums bus grąžinta būtent ta suma, kuri nurodyta pirkimo–pardavimo sutartyje, nebent bus įrodyta kitaip.

 

Dažniausiai užduodamus klausimus ir kitą aktualią informaciją šia tema rasite čia » https://www.vvtat.lt/automobiliu-menuo/770

Įstatymų naujovės