en

Briuselyje apdovanotos labiausiai vaikų priežiūros gaminių saugai nusipelniusios įmonės

Briuselyje apdovanotos labiausiai vaikų priežiūros gaminių saugai nusipelniusios įmonės

Europos Komisijos nuotrauka

 

Kai produktų sauga nėra tik minimalių teisės aktų reikalavimų laikymasis, bet įmonės prioritetas ir veiklos pagrindas – tokia įmonė nusipelno pripažinimo. Š. m. rugsėjo 26 d. Briuselyje vykusioje iškilmingoje ceremonijoje apdovanotos labiausiai produktų saugai nusipelniusios įmonės, kurios ypatingai prisidėjo prie vaikų priežiūros gaminių saugos.

 

Europos Komisijos organizuoti Produktų saugos apdovanojimai 2019 inicijuoti siekiant įvertinti mažas ir dideles verslo įmones, kurios, užtikrindamos produktų saugą, viršija Europos Sąjungos teisės aktuose numatytus reikalavimus, diegia naujoves ir investuoja į savo produkto saugumą, taip tapdamos įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems verslininkams.

 

Apdovanojimai mažų ir didelių įmonių kategorijose buvo skirti aštuonioms vaikų priežiūrai skirtų gaminių saugos srityje pasižymėjusioms įmonėms, kurios, platindamos, projektuodamos ar gamindamos tokius produktus, kaip vaikišti vežimėliai, kėdutės, saugos įranga kūdikiams bei mažiems vaikams ir kt., ypatingai prisidėjo prie vartotojų apsaugos.

 

Apdovanojimus verslo įmonėms iškilmingai įteikė Europos vartotojų reikalų komisarė Vera Jourova. Nugalėtojai pasidalino gerąją patirtimi su pramonės atstovais bei gaminių saugos ekspertais.

 

Nugalėtojai

 

Mažų įmonių kategorijoje:

Aukso apdovanojimas – „Remmy“ (Italija) už novatorišką įrenginį, primenantį apie automobilyje esantį kūdikį ir galintį išgelbėti ne vieną gyvybę.

Sidabro apdovanojimas – „Evomove“ (Danija) už maitinimo kėdutę, kad sėdint pasaulis būtų saugesnis.

Bronzos apdovanojimas – „Reer“ (Vokietija) už saugos įtaisus, skirtus užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams namuose.

Ypatingas paminėjimas – „Mippaa“ (Nyderlandai) už „Mippaa Stair Trainer“, padedantį vaikams saugiai lipti laiptais.

 

Didelių įmonių kategorijoje:

Aukso apdovanojimas – „Reima“ (Suomija) už saugius lauko drabužius vaikams, dėvimus ištisus metus.

Sidabro apdovanojimas – „Cybex“ (Vokietija) už vaikišką vežimėlį, saugumo ir dizaino derinį.

Bronzos apdovanojimas – „Mega Disposables“ (Graikija) už sauskelnes, kurios švelniai rūpinasi kūdikio oda.

Ypatingas paminėjimas – „MAM Baby“ (Austrija) už čiulptukus ir maitinimo įrangą, nustatant standartus ir juos viršijant.

 

Išsamiau apie apdovanojimus skaitykite:

https://ec.europa.eu/product-safety-award/winners_2019_lt.htm

 

Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyrius