en

Pratęsiamas paraiškų teikimo terminas apdovanojimui verslui už naujoves ir kompetenciją gaminių saugos srityje

Pratęsiamas paraiškų teikimo terminas apdovanojimui verslui už naujoves ir kompetenciją gaminių...

Europos Sąjungos (ES) apdovanojimas už gaminių saugą pradėtas teikti nuo 2019 m., kuriuo siekiama įvertinti ir garsinti įmones, daugiausiai dėmesio savo veikloje skiriančias vartotojų saugai. Taip pat juo siekiama didinti vartotojų informuotumą apie gaminių saugą ir skatinti sąmoningiau rinktis prekes.

 

Šiais metais apdovanojimas bus teikiamas dviejose kategorijose: pažeidžiamų vartotojų grupių saugos užtikrinimas ir saugos ir naujų technologijų derinimas. Iš viso bus išrinkta iki 12 nugalėtojų. Aukso, sidabro ir bronzos apdovanojimai bus įteikti trims MVĮ ir trims didesnėms įmonėms iš kiekvienos teminės kategorijos.

 

Rugsėjo 23 d. vyksiančioje aukšto lygio ceremonijoje apdovanojimus nugalėtojams įteiks už teisingumą atsakinga Europos Komisijos narė Didier Reynders. Gavusios apdovanojimą įmonės sulauks plataus pripažinimo, pagerės jų reputacija ir jos turės galimybę įsitvirtinti kaip pramonės lyderės gaminių saugos srityje.

 

Paraišką teikiančios įmonės turi būti įsisteigusios vienoje iš 30 Europos ekonominės erdvės šalių (EEE sudaro 27 ES valstybės narės, Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija). Daugiau informacijos: https://ec.europa.eu/product-safety-award/.

 

Paraiškų teikimo terminas pratęstas iki 2021 m. gegužės 17 d., 13 val. (Lietuvos laiku).

 

Šis apdovanojimas – tai puiki galimybė suspindėti įmonėms, kurios jau pademonstravo puikius rezultatus vartotojų saugos srityje ir siekia aukščiausio meistriškumo!

 

Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyrius