*skip_to_content*
en

Teismas iškėlė bankroto bylą UAB „MASAŽO KLINIKA“

Teismas iškėlė bankroto bylą UAB „MASAŽO KLINIKA“

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba informuoja, kad 2023 m. gegužės 4 d. Vilniaus apygardos teismas iškėlė bankrotą UAB „Masažo klinika“ (įm. k.302544904, buveinė S. Žukausko g. 21, Vilnius).

 

Vartotojai, kurie iš UAB „Masažo klinika“ įsigijo paslaugas ir jomis nepasinaudojo, yra nukentėję dėl minėtos bendrovės veiksmų ar neveikimo ir dėl to patyrę materialinių nuostolių, dėl šių nuostolių atlyginimo turėtų kreiptis į teismo paskirtą bankroto administratorių. Vilniaus apygardos teismas UAB „Masažo klinika“ bankroto administratoriumi paskyrė MB „Supra note“ (įgaliotas asmuo – Lina Grigė), adresas V. Putvinskio g. 28B-2A, Kaunas, tel. nr. +370 601 26475, el. p. lina@terrabrevis.com). Kreipiantis į nemokumo administratorę Liną Grigę, būtina pateikti: prašymą dėl kreditorinio reikalavimo, su UAB „Masažo klinika“ sudarytos sutarties kopiją, apmokėjimą pagrindžiančio dokumento kopiją, turtinę žalą pagrindžiančių dokumentų kopijas, pretenzijos adresuotos UAB „Masažo klinika“ kopiją.

Prašymą dėl įtraukimo į kreditorių sąrašą bei kreditorinius reikalavimus įrodančius dokumentus vartotojai paskirtajam administratoriui turi pateikti per 30 d. nuo nutarties įsiteisėjimo.  Išsamesnę informaciją apie UAB „Masažo klinika“ iškeltą bankroto bylą galima rasti Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos internetiniame puslapyje.

Įstatymų naujovės