*skip_to_content*
en

Turizmo departamentas įspėja apie neteisėtai vykdomą turistinių kelionių organizavimo veiklą

Turizmo departamentas įspėja apie neteisėtai vykdomą turistinių kelionių organizavimo veiklą

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) sulaukia vis daugiau vartotojų kreipimųsi dėl nesuteiktų turizmo paslaugų. Atsižvelgiant į tai, Tarnyba dalinasi Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos (toliau – Turizmo departamentas) informacija apie UAB „Atostogos ir informacija“ vykdomą neteisėtą veiklą, siūlant vartotojams įsigyti organizuotas turistines keliones.

 

Turizmo departamentas informuoja, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama tam išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo. Turizmo departamentas pažymi, kad svetainių www.manoatostogos.com ir www.mivacaciones.com valdytojas anksčiau vadovavo bankrutavusioms kelionių agentūroms UAB „Horizon Travel Worldwide“, UAB „Travel Team“ ir UAB „HotelsNet“.

 

Turizmo departamentas atkreipia vartotojų dėmesį, kad svetainėse www.yoursvacations.com ir www.mivacaciones.com nurodyti kontaktai Ispanijos Karalystėje, tačiau nepateikiami duomenys apie pačią keliones siūlančią įmonę bei jos turimą pažymėjimą, suteikiantį teisę verstis kelionių organizavimu.

 

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?

 

Prieš įsigyjant organizuotą turistinę kelionę, vartotojus raginame įsitikinti, ar kelionių organizatorius veikia teisėtai. Informaciją apie Lietuvoje įsteigtų kelionių organizatorių, turinčių galiojantį Turizmo departamento išduotą kelionių organizatoriaus pažymėjimą, galima rasti šioje nuorodoje. Daugiau apie tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš sudarant organizuotos kelionės sutartį, skaitykite Turizmo departamento parengtoje atmintinėje.

 

 

 

 

Vartotojų konsultavimo, asmenų aptarnavimo ir komunikacijos skyrius

Įstatymų naujovės