*skip_to_content*
en

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba pristatė savo veiklą Albanijos delegacijai

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba pristatė savo veiklą Albanijos delegacijai

Gegužės 29 – 30 dienomis Valstybinėje vartotojų teisių apsaugos tarnyboje viešėjo Albanijos vartotojų apsaugos komisijos ir Albanijos ekonominio vystymosi, turizmo, prekybos ir verslo ministerijos atstovai. Susitikimas organizuotas įgyvendinant Europos Sąjungos finansuojamą Dvynių programos projektą, skirtą Albanijos vartotojų teisių apsaugos sistemos stiprinimui, kurį kartu su Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija ir Centrine projektų valdymo agentūra įgyvendina Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

 

Vizito metu svečiai iš Albanijos domėjosi Tarnybos įgyvendinamomis funkcijomis, vykdoma veikla bei gerąja patirtimi ginant vartotojų teises Lietuvoje. Susitikimų metu buvo pristatyta nesąžiningos komercinės veiklos srityje Tarnybos vykdoma veikla, nesąžiningų vartojimo sutarčių sąlygų vertinimo problematika, vartotojų prašymų dėl internetu įsigytų prekių nagrinėjimo specifika bei kiti klausimai. Taip pat VšĮ „Europos vartotojų centras“ pristatė savo bei viso „Europos vartotojų centrų“ tinklo vykdomą veiklą.

 

Albanijos delegacija taip pat viešėjo Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyboje, kur delegacijos atstovams buvo pristatytos institucijos vykdomos funkcijos bei vartotojų teisių apsaugos įgyvendinimas elektroninių ryšių paslaugų ir pašto paslaugų srityse. Svečiai iš Albanijos su vizitu lankysis ir Latvijos vartotojų apsaugos centre.

 

Tikimasi, kad įgyvendinamas Dvynių projektas stiprins Lietuvos ir Albanijos vartotojų teisių apsaugos institucijų bendradarbiavimą, ugdys gerąją Albanijos vartotojų teisių apsaugos praktiką bei užtikrins pozityvias šios šalies vartotojų teisių apsaugos permainas.

 

 

Vartotojų konsultavimo, asmenų aptarnavimo ir komunikacijos skyrius

 

Įstatymų naujovės