en

Vartotojų ginčų dėl avalynės problematika aptarta su Sportland LT, UAB

Vartotojų ginčų dėl avalynės problematika aptarta su Sportland LT, UAB

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – Tarnyba) tęsia susitikimų su avalynės prekybininkais ciklą, skirtą aptarti vartotojų ginčų nagrinėjimo perspektyvas bei mažinti didelį vartotojų prašymų dėl avalynės kokybės skaičių. Šiandien ginčų nagrinėjimo problematika aptarta su sportine avalyne prekiaujančios Sportland LT, UAB atstovu.

 

Susitikimo metu Tarnybos atstovai pristatė dažniausius vartotojų nusiskundimus avalynės srityje, aptarė konkrečias praktines situacijas, avalynės apžiūros ir būkles vertinimo procedūrą nagrinėjant ginčą alternatyvia ginčų sprendimo tvarka bei diskutavo apie galimybes taikiai spręsti su vartotojais kilusius ginčus dar iki Tarnybos įsikišimo.

Sportland LT, UAB atstovas informavo, kad bendrovė nėra avalynės gamintoja, o prekiauja importuota avalyne, bei pažymėjo, kad atsižvelgdama į Tarnybos pateiktas rekomendacijas, įmonė stiprins veikiančius savireguliacijos mechanizmus bei sieks, kad su vartotojais kilę ginčai būtų sprendžiami taikiai ir pardavimo vietose.Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyrius