*skip_to_content*
en

VVTAT informuoja turistus dėl TUI Baltics organizuotų kelionių

VVTAT informuoja turistus dėl TUI Baltics organizuotų kelionių

Latvijoje registruotas kelionių organizatorius TT Baltics SIA, veikiantis su prekės ženklu „TUI Baltics“, pagal Latvijos atsakingos institucijos pateiktą informaciją Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (VVTAT), iki kovo 9 d. Lietuvos turistų į Egiptą neskraidins, o visi Egipte esantys turistai, jų užsakomoms kelionėms pasibaigus, kelionių organizatoriaus bus parskraidinti į Lietuvą.

 

TT Baltics SIA yra Latvijoje registruota įmonė, kurios pardavimų padalinys veikia ir Lietuvoje. Vienas iš pagrindinių TT Baltics SIA akcininkų yra Rusijos pilietis, kuriam Europos Sąjunga yra pritaikiusi ekonomines sankcijas dėl karo Ukrainoje. Kelionių organizatoriaus licencija įmonei yra išduota Latvijoje, pagal kurios įstatymų reikalavimus TT Baltics SIA dalyvauja prievolių užtikrinimo draudime. Kelionių organizatorių veiklą Latvijoje prižiūrinčio Latvijos vartotojų teisių gynimo centro duomenimis, TT Baltics SIA turi 4 milijonų eurų draudimą, kuris būtų išmokamas turistams įmonės nemokumo atveju. Europos Sąjungos valstybių teisės aktai numato, kad 100% sumokėtų pinigų už organizuotas keliones, esant kelionių organizatorių nemokumui, bus sugrąžinti vartotojams.

 

Lietuvos vartotojai, siekiantys susigrąžinti sumokėtus pinigus iš TUI Baltics už organizuotas turistines keliones, pirmiausia turi kreiptis į kelionių organizatorių arba kelionių pardavimo agentą, iš kurio įsigijo kelionę. Įmonės atstovai Lietuvoje VVTAT el. paštu informavo, kad vartotojams bus grąžinti pinigai už neįvykusias organizuotas turistines keliones, kaip tai numatyta teisės aktuose.

 

TUI Baltics kontaktai Lietuvoje:

+370 677 06935,
+370-524-08889,
rezervacijos@tuibaltics.eu

Įstatymų naujovės