*skip_to_content*
en

Vaikiškas sporto megztinis „Cuponi“, CPN, dydis – 92 cm

Vaikiškas sporto megztinis „Cuponi“, CPN, dydis – 92 cm

Kilmės šalis

Turkija

Gamintojas

Nenustatyta

Platintojas

UAB „Mabė“,  įmonės kodas, 303379779 Sedos g. 8A, Šiauliai,

Pavojaus pobūdis

Susižeidimo, pasismaugimo pavojus


 

Uždrausta teikti į Lietuvos rinką pavojingą vaikišką sporto megztinį „Cuponi“, CPN, dydis – 92 cm.

 

Trumpas produkto aprašymas:

Sporto megztinis pasiūtas iš rudos spalvos  trikotažinės medžiagos. Megztinis su gobtuvu, užtraukiamas užtrauktuku, priekio puselėse prisiūtos uždėtinės kišenės. Gobtuve įverta funkcinė virvelė laisvai kabančiais galais.

 

Vaikiškas sporto megztinis „Cuponi“, CPN, dydis – 92 cm, yra pavojingas, t. y. neatitinka Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2001/95/EB 2001 m. gruodžio 3 d. dėl bendros gaminių saugos ir LST EN 14682:2015 „Vaikiškų drabužių sauga. Vaikiškų drabužių virvelės ir įveriamos virvelės. Techniniai reikalavimai“. Mažiems vaikams skirtų drabužių galvos, kaklo srityje neturi būti modeliuojami, gaminami ar tiekiami mažiems vaikams skirti drabužiai, kurių įveriamosios ar funkcinės virvelės būtų galvos, kaklo srityje. Gobtuve panaudotos įveriamosios funkcinės elastinės virvelės laisvais galais.

 

Vaikiškas sporto megztinis „Cuponi“, CPN, dydis – 92 cm, naudojamas pagal paskirtį gali kelti pavojų naudotojų ar trečiųjų asmenų saugai ir sveikatai. Nustatyta rimta rizika: susižeidimo ir pasismaugimo pavojus.

 

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos produktų saugos įstatymo 13, 15 ir 16 straipsniais, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Šiaulių regiono rinkos priežiūros skyrius 2022-11-24 sprendimu Nr. 1Š-536 uždraudė UAB „Mabė“ tiekti į rinką šį pavojingą gaminį, įpareigojo pašalinti jį iš rinkos, susigrąžinti iš vartotojų, sunaikinti pavojingą gaminį, laikantis atliekų tvarkymą reguliuojančių teisės aktų reikalavimų, įspėti vartotojus apie riziką susijusią su pavojingu gaminiu bei teikti informaciją Tarnybai dėl tolimesnių veiksmų eigos.

Įstatymų naujovės