*skip_to_content*
en

Vilniaus regiono rinkos priežiūros skyrius

 

! Konsultacijos vartotojams teikiamos el. p. konsultacijos@vvtat.lt ir tel. (85) 262 6760

 

El. paštas vilnius@vvtat.lt

Vilniuje:

Vilniaus g. 25, LT-01402, Vilnius

 

  

Darbo laikas

I-IV 8.00 - 17.00 val.
V 8.00 - 15:45 val.
Pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.

 

!  Atsižvelgiant į LR Vyriausybės rekomendacijas dėl energijos taupymo, vartotojai priimami TIK pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais.

 

Asta Marčiulionytė

Skyriaus vedėja

asta.marciulionyte@vvtat.lt

tel. +370 659 163 93

 

Nerijus Stasiulionis

Vyresnysis patarėjas

nerijus.stasiulionis@vvtat.lt

Tel.: +370 683 32 857

 

Birutė Molnerienė

Vyresnioji patarėja

birute.molneriene@vvtat.lt

Tel.: +370 614 95 182

   
Aušrinė Šerėjienė

Patarėja

ausrine.serejiene@vvtat.lt

Tel.: +370 695 41 423

Remigijus Vytautas Bujevičius

Vyriausiasis specialistas 

remigijus.bujevicius@vvtat.lt

Tel.: +370 696 38 277

   
Ona Graužienė

Vyriausioji specialistė

ona.grauziene@vvtat.lt

Tel.: +370 682 63 751

Arvydas Danielius Spruogis

Vyriausiasis specialistas

arvydas.spruogis@vvtat.lt

Tel.: +370 610 12 535

   
Odilija Skaudžiuvienė

Vyriausioji specialistė

odilija.skaudziuviene@vvtat.lt

Tel.: +370 659 63 547

Rasa Šiušytė

Vyriausioji specialistė

rasa.siusyte@vvtat.lt

Tel.: +370 611 47 865

   
Aušrinė Čepauskienė

Vyriausioji specialistė

ausrine.cepauskiene@vvtat.lt

Tel.: +370 659 46 059

Genadijus Tvorogalis

Vyriausiasis specialistas

genadijus.tvorogalis@vvtat.lt

Tel.: +370 659 73 041

   
Matas Abromavičius

Vyriausiasis specialistas

matas.abromavicius@vvtat.lt

Tel. +370 686 10 796

 

Vaidotas Lieponis

Vyriausiasis specialistas

vaidotas.lieponis@vvtat.lt

Tel. +370 650 57 844

   
Vaidas Ercius

Vyriausiasis specialistas

vaidas.ercius@vvtat.lt

Tel. +370 690 58 540

 

 

 

 

 
Skyriaus uždaviniai ir funkcijos

Įstatymų naujovės